понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Антониа Гиговска прозборе за врската со Иван од „Либеро бенд“

ВИДЕО: Антониа Гиговска прозборе за врската со Иван од „Либеро бенд“

Изминативе неколку дена главна вест во домашните медиуми е новата музичка двојка на домашната естрада – Антониа Гиговска и Иван Јованов од составот на „Либеро бенд”, а убавата Антонија која неодамна славеше матура, и беше придружен вокал на Тамара на Евровизија, откри детали за Бекстејџ.

Истакна дека Иван е нејзината најголема поддршка.

 

Коронавирус