вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 8
home Познати

ВИДЕО: Андрија Милошевиќ кажува виц – „Се искривив од радост“

ВИДЕО: Андрија Милошевиќ кажува виц – „Се искривив од радост“

Популарниот црногорски актер Андрија Милошевиќ често ги забавува своите обожаватели со објавување на видеа на кои или раскажува вицови или прикажува смешни ситуации.

Во секој случај, неговите објави предизвикуваат смеа кај оние кои го следат. Овој пат, Андрија на својата избраничка и кажуваше виц на која таа воопштво не се насмеа и му посочи дека навистина не е смешен.

Но, затоа тој вели дека „му е топ и дека се искривил од радост“.

Коронавирус