понеделник, 26. јули 2021. Вести денес: 177
home Познати

(ВИДЕО) Анабела заплаче, па му пријде на Слободан Радановиќ! Еве што му кажа

(ВИДЕО) Анабела заплаче, па му пријде на Слободан Радановиќ! Еве што му кажа

Во текот на синоќешната забава во Задруга, на која пееше Слободан Радановиќ, мајката на Луна, Анабела Атијас му пријде и му се извини на Радановиќ.

Слободан и Катарина Живковиќ пееа на последната забава во оваа сезона на реалити шоуто и ги забавуваа задругарите до раните утрински часови, а постапката на Анабела никој не ја очекуваше.

Додека ја изведуваше песната „Ме нема“, Анабела Атијас заплаче, а потоа му пријде на пеачот, со кој нејзината ќерка беше во љубовна врска во текот на првата сезона на Задруга, додека тој беше оженет и му упати неколку зборови.

-Потребно ми е да ти кажам извини. Само тоа, му кажа Анабела откатко Слободан заврши со изведување на песната „Ме нема“, за која фановите на Луна зборат дека е посветена за нејзе.

 

Коронавирус