петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 132
home Познати

Видал објави слика од теретана, а сите гледаа во неговата девојка која е секс бомба (ФОТО)

Видал објави слика од теретана, а сите гледаа во неговата девојка која е секс бомба (ФОТО)

Артуро Видал вечерва нема да настапи во реваншот од осминафиналето во Лигата на шампиони против Наполи затоа што е суспендиран.

Видал реши да го искористи слободното време за да вежба во теретана, при што објави и фотографија, нопадна во втор план.

Во центар на внимание беше неговата девојка која е фитнес инструктурка и ги мами воздишките на припадниците на посилниот пол на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Cuando llevas el sol por dentro no importa si afuera llueve!❤️?? (mensaje robado!) #conlosfiltrosdelsol☀️

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

 

View this post on Instagram

 

TE AMO TE AMO! Y TE RECONTRA AMOOOOOO!!!❤️?? MI KING!?

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

 

View this post on Instagram

 

Pis pisss el de rojo!! Si no me mira me enojo!!?? TE AMO!❤️ @kingarturo23oficial❤️

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

 

View this post on Instagram

 

No soy la mejor mujer del mundo, pero se que soy una versión muy difícil de encontrar!? #tbt❤️

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

 

View this post on Instagram

 

Enséñale a tus ojos a bendecir lo que ven!❤️? . #canelitahollywood #nofilter?

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on