петок, 25. септември 2020. Вести денес: 161
home Познати

Вибраторот е заслужен за славниот младешки лик на Тони Брекстон: Ги објасни деталите како го користи

Вибраторот е заслужен за славниот младешки лик на Тони Брекстон: Ги објасни деталите како го користи

Американската пеачка Тони Брекстон (52),  ja открила тајната за својот младешки изглед во новото видео кое го објавила на социјалнта мрежа Инстаграм.

Имено, пеачката открила дека своето лице често го масира со вибратор, кој што не и користи за ништо друго освен за нега на лицето, нагласила Брекстон.

-Признавам, ова овде е вибратор, но јас го нарекувам масажер за лице. Ги активира сите мускули на моето лице и ги потикнува да работат. Не сум го користела за ништо друго, освен за нега на лице, потенцирала Тони.

-Овде се наоѓа мала топка која е едноставна совршена. Понекогаш ја ставам и во замрзнувач. Потоа си го масирам лицето и вибрациите ги активираат моите мускули, појаснила таа.

Ова видео го имаат прегледано преку 618 илјади следбеници на Инстаграм, а под објавата стојат голем број на коментари:

„Ако Тони кажува дека ова делува, тогаш тоа е нависта така. Па погледнете како она изгледа“, „Ова е лудница, таа ни малку не старее“, „Природна убавина“, „Ова навистина беше забавно за гледање“, „Благодарам за советот Тони“, се само некои од многуте коментари под објавата.

За потсетување, пеачката за својата музика има освоено седум Греми награди, често објавува фотографии без шминка, а фановите кажуваат дека изгледа барем 15 години помладо.

 

Коронавирус