понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ветрот непријател на славната тенисерка: Дувна силно, па ги покажа нејзините гаќи (ФОТО)

Ветрот непријател на славната тенисерка: Дувна силно, па ги покажа нејзините гаќи (ФОТО)

Една од најдобрите тенисерки на сите времиња Серена Вилијамс се појавила во мини фустан и високи потпетици, но во текот на прошетката и момент на невнимание дошло до пех, така што долната облека ѕирнала под него.

Серена облекла краток син фустан со копчиња, а штом дувнал ветар, шлицот се отворил и се појавиле нејзините гаќи.

Серена ја продолжила прошетката по улиците на Њујорк, а пехот, судејќи според нејзиното добро расположение, не ја потресе многу.

Коронавирус