сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ СЕ ПОДМЛАДИ! Пејачката реши да не изгледа повеќе вака – сите се запрепастени од оваа промена (ФОТО)

ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ СЕ ПОДМЛАДИ! Пејачката реши да не изгледа повеќе вака – сите се запрепастени од оваа промена (ФОТО)

Пејачката Весна Змијанац направи промена во својот изглед и воодушеви многумина со својот нов имиџ. Таа ја промени фризурата и фотографијата ја објави на Инстаграм, а многумина коментираат дека на тој начин значително се подмладила. Весна ги скрати и шишките и ја скрати косата, а следеа комплименти.

„Изгледа 10 години помладо“, „одлична промена“, „прекрасно ти стои“, се само дел од коментарите под објавата.

Најнови вести