петок, 29. јули 2022. Вести денес: 137
home Познати

Весна и Џоле се огласија по скандалот со неверството, еве што имаа да кажат

Весна и Џоле се огласија по скандалот со неверството, еве што имаа да кажат

Весна Џогани се огласи за неверството на нејзиниот сопруг, а потоа се огласи и Џоле. Жената со кого е снимен музичарот е, вработена во неговиот дом.

-Се кажа Весна, што можам да кажам? Таа ме праша, јас реков дека се е во ред, нема ништо од тоа и крај. Таа не се сомнева со мене. Таа нема зошто да ми дава нова шанса, рекол Џоле, па додал дали се слушнал со таа жена со која е “уловен“ во автомобил.

-Веднаш се слушнавме и се прашавме што се случува. Беше тоа бакнеж од благодарност, нишо повеќе, рекол Џоле.

-Јас морам да демантирам дека Маја не добила отказ, тоа е измислена работа, се вклучила Весна во разговорот.

Коронавирус