сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 81
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

Весна и Џоле Џогани проговорија за односот со Луна: „Ние веднаш и честитавме, но бебето сè уште не сме го виделе“

Весна и Џоле Џогани проговорија за односот со Луна: „Ние веднаш и честитавме, но бебето сè уште не сме го виделе“

Весна и Џоле Џогани проговорија за нивната врска со внуката Луна Џогани, со која неодамна ги решија несогласувањата.

Луна ја роди ќерката Миа на 15 јуни, а Весна и Џоле велат дека веднаш и честитале на раѓањето на наследничката, но дека се уште не го виделе бебето.

– Веднаш и честитавме, бевме на видео повик со Гаги, а кога тоа се случи, ние први дознавме. Честитавме веднаш, тоа се одлични работи. Бебето сè уште не сме го виделе, кога ќе се вратиме во Србија, ќе одиме таму – рече Џоле во шоуто „Премиер“, кој во моментов е во Црна Гора со Весна.

Најнови вести

Коронавирус