четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 133
home Познати

Верува во љубов: Памела Андерсон се омажи по шести пат

Верува во љубов: Памела Андерсон се омажи по шести пат

Само една година откако го заврши бракот кој траеше само 12 дена, Памела Андерсон шести пат по ред се омажи.

Изборот е нејзиниот телохранител Ден Хајхурст, а парот стапил во брак на Бадник. Памела во својот телохранител се вљубила за време на карантинот, а за странските медиуми признала дека се заљубени како тинејџери.

-Таму сум каде треба да бидам, во прегратките на мажот кој ме сака, изјавила Памела.

Повеќе фоготафии може да погледнете ТУКА.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија