петок, 3. април 2020. Вести денес: 6
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Вељко скришно ја снимаше Цеца додека ја возеше на неговиот тренинг, а кога тој и се обрати со зборот „мајко“ таа имаше што да му порача!

Вељко скришно ја снимаше Цеца додека ја возеше на неговиот тренинг, а кога тој и се обрати со зборот „мајко“ таа имаше што да му порача!

Откако претходно се пошегува со својата сопруга Богдана Ражантовиќ бидејќи има вишок на килограми во бременоста, овој пат синот на Цеца се пошегува и со пејачката.

Расположениот Вељко ја повика својата мајка на тренинг, а во моментот кога тие се упатувале кон истиот се пошегува со пејачката, а нејзината реакција ја сними со мобилен телефон.

-Мајкооооо, со смеење и се обрати Вељко на Цеца, а таа веднаш сфатила дека нејзиниот син се шегува со неа.

Откако слатко спонтано се изнасмеа Цеца му рече само „возиш бре!“, што и се очекува од секоја совесна мајка.

Интересното стори на Инстаграм на пејачката можете да го погледнете на нејзиниот официјален профил ТУКА.

Коронавирус