среда, 3. март 2021. Вести денес: 104
home Познати

Вељко се изјасни за врската на мајка му со помладото момче

Вељко се изјасни за врската на мајка му со помладото момче

Вељко Ражнатовиќ конечно се одзва за врската на мајка му со помладиот Богдан Срејовиќ. Вељко истакна дека е посебно сеќен поради мајка му и дека сака таа да биде многу среќна.

„Мама не треба да седи сама дома како куче. Среќен сум што најде некој. Го прифатив тој човек, мене најважно ми е да ја сака“, изјави Вељко.

Тој не крие дека му е тешко што пораснал без татко.

„Тагувам за татко ми, но не можам да се одмаздам, бидејќи морам да мислам на семејството“, изјави Ражнатовиќ за Хит Информер.

„Време е мајка ми повторно да се омажи“.

Коронавирус