среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Вељко Ражнатовиќ сподели фотографија што дели со синот: „Некогаш беше мое…“ (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ сподели фотографија што дели со синот: „Некогаш беше мое…“ (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ објави на социјалните мрежи интересно видео од неговиот син Жељко. Она што е необично е тоа што на видеото малиот Жељко носи жолти чизмички, ама не било кои.

Имено, тоа се истите оние кои Вељко ги носел како бебе.

„Некогаш беше мое…“ – напиша синот на Цеца во описот на жолтите чизмички, кои своевремено му припаѓале нему, а сега ги носи и неговиот наследник.

Коронавирус