четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 122
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Познати

Вељко пресреќен за Цеца- покажа со кој таа го поминува времето во изолација (ФОТО)

Вељко пресреќен за Цеца- покажа со кој таа го поминува времето во изолација (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ, синот на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ објави фотографија од својата мајка на Инстаграм.

Тој покажа дека Цеца времето во изолација го поминува со своето куче.

 

View this post on Instagram

 

Majka 🇷🇸❤️ @cecaraznatovic @tiger_blood_ultimate_selection

A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

Цеца овие денови ги поминува во својот дом, а убавото сончево време го искористи да се дружи со своето милениче во својот двор.

Парламентарни избори 2020