вторник, 4. август 2020. Вести денес: 52
home Познати

Вељко покажа каков луксуз добила Богдана во миразот- снаата на Цеца има вила со базен и посебно место за тренинг на боксерот (ВИДЕО)

Вељко покажа каков луксуз добила Богдана во миразот- снаата на Цеца има вила со базен и посебно место за тренинг на боксерот (ВИДЕО)

Младиот боксер и син на Цеца Ражнатовиќ Вељко покажа како тренира во својот дом во Титл кој му е подарок од неговата сопруга.

Имено во својот мираз Богдана Ражнатовиќ од своите родители добила куќа која повеќе личи на луксузна вила отколку на просечен дом за тричлено семејство.

Младиот боксер тренираше во своја маичка на која на задниот дел беше испишано името на Богдана, по што предизвика бројни симпатии кај фановите.

Потоа на видеото се гледа како тој ја соблекува маичката и влегува во базен,а во оваа прилика ја покажа и луксузната вила на неговата сопруга Богдана во која често престојуваат во неа.

Коронавирус