недела, 29. јануари 2023. Вести денес: 65
home Познати

Вељко покажа интересен детаљ од реновираната вила на Дедиње (ФОТО)

Вељко покажа интересен детаљ од реновираната вила на Дедиње (ФОТО)

Балканската музичка ѕвезда Цеца Ражнатовиќ го реновирала својот дом во елитната населба Дедиње во Белград.

Нејзиниот син Вељко на социјалните мрежи се пофали со фотки од домашниот спа центар.

Младиот боксер покажа и какви плочки избрале за дното на базенот.