сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Вељко открива: Со Богдана работиме на проширување на семејството

Вељко открива: Со Богдана работиме на проширување на семејството

Велигденските празници синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко ги помина во кругот на семејството. Првиот ден во Белград, а вториот во Тител кај родителите на неговата сопруга Богдана.

Во една емисија, тој откри дека со Богдана веќе работат на проширување на семејството.

-Супер ми е што сум во Тител, го одморам мозокот. Богдана готви, не сме ги поделиле работите, јас го имам боксот. Околу детето ни помагаат мојата и нејзината мајка и сестрите и сите. Работиме на следниот наследник, па ќе видиме, открива Вељко.

Парот го има синот Жељко кој се роди минатата година, на 3-ти јуни ќе го прослави својот прв роденден.

Коронавирус