вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 71
home Познати

Вељко направи хаос: После неговата објава сите се прашуваат дали е во право (ФОТО)

Вељко направи хаос: После неговата објава сите се прашуваат дали е во право (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ се огласи на својот Инстаграм профил, па направи вистински хаос со неговата објава.

Имено, тој објави фотографија преку која објасни дека за своите проблеми не треба да раскажувате на луѓето.

Никогаш немој да зборуваш за своите проблеми. На 80 отсто од луѓето нема да им биде грижа што ги имаш, а за оние 20 отсто ќе им биде драго што ги имаш.

Коронавирус