вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 192
Во живо

Вонредна пресконференција на ВМРО-ДПМНЕ: Објава на нови шокантни детали од злоупотребата на институциите со цел притисок врз граѓаните да гласаат за СДСМ

home Познати

Вељко наполни 24 години: Цеца и Анастасија јавно му го честитаа роденденот

Вељко наполни 24 години: Цеца и Анастасија јавно му го честитаа роденденот

Вељко Ражнатовиќ денес наполни 24 години, а по тој повод неговата мајка Цеца Ражнатовиќ и сестрата Анастасија јавно му честитаа.

Фолк ѕвездата се огласи на Инстаграм и му посака сè најдобро на нејзиниот наследник.

„Среќен роденден, љубов моја“, напиша Цеца.

И Анастасија му честиташе на својот брат.

„Среќен роденден, убавецу. Те сакам најмногу“, му напиша Анастасија на Вељко.

Најнови вести

Локални избори 2021