сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 62
home Познати

Вељко ја купи Богдана, па сватовите започнаа да пукаат со пиштол во дневната соба- реакцијата на Цеца ќе ве стаписа (ФОТО)

Вељко ја купи Богдана, па сватовите започнаа да пукаат со пиштол во дневната соба- реакцијата на Цеца ќе ве стаписа (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ во овие моменти влезе во собата на неговата идна сопруга Богдана Родиќ откако претходно ја купи истата.

По сите претходни обичаи кои ги направи и го погоди јаболкото од прва, младоженецот ја зеде својата идна сопруга и започна веселбата во нејзиниот дом.

Според фотографиите тие одлично се забавуваат, а очигледно истото го прави и Цеца која денеска е највесела свекрва.

Младоженците според фотографиите не се одвојуваат едни од други и цело време играат заедно.

Во дневната соба каде што се сите гости еден од сватовите пукаше и со пиштол, а на ова Цеца му возврати со аплауз.

Коронавирус