недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 82
home Познати

Вељко и Богдана се снимаа во базен- вниманието ќе ви го одземат последните секунди и тоа што прави парот во вода (ВИДЕО)

Вељко и Богдана се снимаа во базен- вниманието ќе ви го одземат последните секунди и тоа што прави парот во вода (ВИДЕО)

Синот на фолк пејачката Цеца речиси ужива во благодетите во животот создадени од својата мајка.

Вељко додека нема тренинзи покажа како ужива заедно со својата свршеница Богдана Родиќ.

Парот се снимаше во базен додека се забавуваа, за да на крајот следува интересен завршеток на видеото.

-Дојди, дојди, го довикуваше Богдана Вељко кој со насмевка на лицето  на крајот и се приближи на својата свршеница.

Видеото можете да го погледнете ТУКА кое второ по редослед.

Коронавирус