сабота, 4. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Вељко го прослави 23 роденден: Златни балони, се блескаше како да полни 18 години, а Цеца објави и снимка од раскошот (ВИДЕО)

Вељко го прослави 23 роденден: Златни балони, се блескаше како да полни 18 години, а Цеца објави и снимка од раскошот (ВИДЕО)

Синот на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера наполни 23 години, а во негова чест во нивниот дом се направило и голема прослава.

Пејачката на својот Инстаграм профил се пофали со украсениот дом во чест на неговиот роденден.

Имено Цеца сподели на својот Инстаграм профил две видеа на кои се гледа како нивниот дом е украсен со балони, а од истите е направена и мала бела елка со ѕвезда на врвот.

Тој добил и балони во форма на неговата буква „В“.

Некои од фановите на пејачката се пошегуваа дека ова наликува на неговиот 18 роденден кога се беше луксузно, а не како да полни 23 години.

Коронавирус