сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Веќе се е јасно- Принцот Хари е најголемиот романтичар на целиот свет (ФОТО)

Веќе се е јасно- Принцот Хари е најголемиот романтичар на целиот свет (ФОТО)

Принцот Хари заедно со својата сопруга Меган Маркл го доделија трофејот на џокејот Френки Деттори, а на бината не сакајќи Хари ја доби титулата за најголем кралски романтичар.

Фотографијата која вирално се прошири му донесе само позитивни коментари и комплименти на сметка на неговата внимателност.

Раката на Меган не ја пушта дури и кога е на должност, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус