среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 62
home Познати

Веќе никој не молчи: Ана Николиќ не личи на себе, фановите и порачаа да си ја види фризурата во огледало (ФОТО)

Веќе никој не молчи: Ана Николиќ не личи на себе, фановите и порачаа да си ја види фризурата во огледало (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ со секоја своја фотографија предизвикува големо внимание во медиумите, особено кај фановите.

Истото се случи и овој пат кога пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира пред нејзиниот дом во Белград.

За фановите секако поинтересна им беше нејзината фризура отколку витката и секси става, па така тие ја запрашаа дали има огледало дома.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

„Имаш ли огледало дома? Здебели се малку. Што си направила од себе. Колку ти е лоша фризурата“, се само дел од коментарите кои ги доби пејачката.

Со ова таа докажува дека е во центарот на вниманието каде и да се појави или кога и да сподели фотографија со фановите.

 

View this post on Instagram

 

Krecemo…snimanje dan 2……ovom projektu kraj se ne nazire…❤️???✨

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Коронавирус