вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 69
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Веќе не се кријат во јавноста- Емина Јаховиќ се прегрна со поранешниот сопруг, по оваа фотографија се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Веќе не се кријат во јавноста- Емина Јаховиќ се прегрна со поранешниот сопруг, по оваа фотографија се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Поранешните сопружници уште еднаш покажаа дека се во одлична врска.

Емина Јаховиќ и нејзиниот поранешен сопруг Мустафа Сандал се разведоа пред две години, па дури и откако бракот заврши, тие останаа во одлична врска.

Имено, двајцата се сретнале на роденденската забава на нивниот заеднички син Јаман, кој наполнил 12 години.

 

View this post on Instagram

 

#yaman12 @mustafasandal24

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Емина и Мустафа му го честитаа роденденот на нивниот син, а потоа сите заедно се сликаа, вклучувајќи го и нивниот втор син Јавуз.

 

View this post on Instagram

 

Joyyyyyyyyyyy?

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on