вторник, 11. мај 2021. Вести денес: 22
home Познати

Веќе не се кријат: Поранешниот сопруг на Џенифер Анистон во врска со нејзината пријателка

Веќе не се кријат: Поранешниот сопруг на Џенифер Анистон во врска со нејзината пријателка

Иако медиумите прво шпекулираа дека поранешниот сопруг на Џенифер Анистен, 46-годишниот актер Џастин Тери е во врска со Селена Гомез, сепак вистината е дека тој и фрлил око на актерката Ема Стоун.

Откако соопшти дека се разведуваат со Анистон, љубовниот живот на Џастин Тери беше под лупа на јавноста.

Најпрво го спојуваа со младата пејачка Селена Гомез, а сега конечно е откриено дека холивудскиот заводник е во врска со славата актерка Ема Стоун.

Двајцата се снимени заедно, а судејќи по насмевките јасно е дека се во љубовна врска.

 

Она што многумина ги изненади е фактот дека Џастин многу лесно се осуди да биде во врска со Ема, со оглед дека актерката со години и е пријателка на Анистон.

Многу американски медиуми шпекулираат дека дури актерот врската со Ема ја започнал уште додека бил во брак, иако тоа не е официјано потврдено.

 

Коронавирус