вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 166
home Познати

Веќе не може да издржи: Ана Николиќ им ја затвори устата на новинарите!

Веќе не може да издржи: Ана Николиќ им ја затвори устата на новинарите!

Ана Николиќ подолго време се бори со вишокот килограми, кои ги доби за време на бременоста.

Медиумите долго време пишуваат на оваа тема, па налутената пејачка одлучи на сите да им ја затвори устата.

„Навистина не знам дали е толку многу важно тоа? Станува напорно и примитивно. Јас излегов на главниот излез од породилиштето, а можев да излезам низ гаражата и никој да не ме види. Можев да се кријам, но не сакам. Јас го остварив својот животен сон. Имам дете“, изјави пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Laserski centar Mirjan…West-65….i moja Mira madjionicar!?? @mirjanlaserskicentar

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Коронавирус