четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 160
home Познати

Веќе не може да го сокрие: Александра Пријовиќ објави фотографија со трудничкото стомаче (ФОТО)

Веќе не може да го сокрие: Александра Пријовиќ објави фотографија со трудничкото стомаче (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ ужива во бременоста, но исто така таа мошне добро ја крие далеку од очите на јавноста.

Пејачката ретко го покажува трудничкото стомаче и носи широка облека каде и да се појави, но веќе не може тоа да го сокрие.

Пријовиќ брои ситно до породувањето, а доказ за тоа е и последната фотографија на која таа носи црн фустан, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус