понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 92
home Познати

Веќе не личи на себе: Ќерката на Цеца направи драстична промена и ја бојадиса косата, а потоа ја призна грешката (ФОТО)

Веќе не личи на себе: Ќерката на Цеца направи драстична промена и ја бојадиса косата, а потоа ја призна грешката (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ со години наназад има препознатлива црна коса која и е заштитен знак.

Но, овој пат пејачката се одлучи да ја промени својата боја на коса преку апликација преку која ги праша фановите дали да ја промени својата боја на коса.

Иако Анастасија посака само да види како изгледа како русокоса, реши да остане верна на својот имиџ, а истото ја посоветуваа и следбениците на Инстаграм, погледнете.

-Се согласувам народе, сепак јас сум црнка, напиша Ражнатовиќ.

Коронавирус