четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 14
home Познати

Веќе не изгледа вака- Тијана направи драстична промена на имиџот (ФОТО)

Веќе не изгледа вака- Тијана направи драстична промена на имиџот (ФОТО)

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ се одлучи на драстична промена на фризурата пред празниците.

Имено, пејачката веќе не е русокоса, туку косата ја бојадисала во црвена боја.

„Црвено за среќа. Сепак е Нова година, а и нешто да ми одговара со будната“, напиша Тијана во опис на фотографиите и додаде „Ви посакувам во 2018 да сте здрави, среќни, безгрижни и задоволни.“

Најнови вести

Коронавирус