недела, 5. јули 2020. Вести денес: 138
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Веќе не изгледа вака: Сопругата на Жељко Јоксимовиќ со нов имиџ, фановите изненадени од нејзината трансформација (ФОТО)

Веќе не изгледа вака: Сопругата на Жељко Јоксимовиќ со нов имиџ, фановите изненадени од нејзината трансформација (ФОТО)

Убавата српска водителка и сопруга на пејачот Жељко Јоксимовиќ ретко прави промени со својот изглед, а гледачите веќе со години се навикнаа на нејзиниот природен изглед.

Но, овој пат таа реши да направи промена со својата фризура и боја на коса.

Имено водителката ја скрати должината на косата, а со новата фризура таа веднаш се пофали на социјалните мрежи.

Таа наиде на илјадници позитивни коментари, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

My new hairstyle #happy💇🏼‍♀️ hvala @duska.bogataj & @marija_ceskovic

A post shared by Jovana Joksimovic (@jjovanajoksimovic) on

Парламентарни избори 2020