сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 91
home Познати

Веќе не и треба Цеца- Анастасија започна нов бизнис откако короната и ја паузираше музичката кариера- по овој производ полудеа девојките

Веќе не и треба Цеца- Анастасија започна нов бизнис откако короната и ја паузираше музичката кариера- по овој производ полудеа девојките

Ќерката на Цеца започна нов бизнис, откако поради коронавирусот беше принудена да го прекине објавувањето на новите песни и заокружување на првиот нејзин албум.

Имено Анастасија започна да продава маски со нејзините стихови од големите хитови.

Таа на Инстаграм сподели фотографија на која позира со црна маска на која со бели букви се испишани стиховите од нејзината песна „Рани“.

Таа под фотографијата напиша и како може секој да ја нарача оваа маска, а дали и на ова поле ќе и тргне како на музичко поле каде засега ниже само хитови, останува да видиме.

Коронавирус