сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 23
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Веќе ја дозна целиот свет: Карлеуша заврши на овој познат светски сајт, а од нејзината цена ќе подзинете

Веќе ја дозна целиот свет: Карлеуша заврши на овој познат светски сајт, а од нејзината цена ќе подзинете

Пејачката Јелена Карлеуша се најде на сајтот за продажба – Али Експрес.

Имено, станува збор за фотографија на која пејачката носи одредено парче на облека, а изгледа на корисниците им се допаѓа како изгледа овој стајлинг на Карлеуша.

Така, корисникот го искорсти делото и ликот на Јелена за да на побрз начин ја продаде облеката.

Цената на хеланките и топот изнесува нешто повеќе од 20 долари.

Најнови вести

Коронавирус