петок, 31. март 2023. Вести денес: 38
home Познати

Веќе беше доцна: Минијатурното деколте не го издржа енергичниот настап на пејачката, па се помири дека и отпаднаа џиновските гради (ВИДЕО)

Веќе беше доцна: Минијатурното деколте не го издржа енергичниот настап на пејачката, па се помири дека и отпаднаа џиновските гради (ВИДЕО)

Познатата пејачка Ники Минаж на фестивалот „Made in America“ во Филаделфија имаше енергичен настап кој нејзиниот фустан не можеше да го поднесе тоа.

Додека танцуваше облечена во минијатурно фустанче со големо деколте и испаднаа градите.

Ники носеше и шарена перика која и паѓаше на градите, а откако ја тргна косата, и се покажаа брадавиците.

Кога пејачката сфати што се случува, со рацете ги покри градите и продолжи да танцува.