четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 110
home Познати

Веднаш ќе ви стане јасно во каков луксуз живее Саша Поповиќ- неговата сопруга славеше роденден, а тортата „скапо“ го чинеше (ФОТО)

Веднаш ќе ви стане јасно во каков луксуз живее Саша Поповиќ- неговата сопруга славеше роденден, а тортата „скапо“ го чинеше (ФОТО)

Познатата пејачка Сузана Јовановиќ вчера наполни 50 години и роденденот го прослави со своето семејство.

Нејзиниот сопруг директорот на Гранд Саша Поповиќ за јубилејниот роденден и приредил одлично изненадување на својата сопруга по што таа веднаш се пофали на својот Инстаграм профил.

Она што веднаш го забележаа сите е логото на оваа торта, станува збор за модниот бренд Луј Витон кој бил насликан на роденденската торта.

-Му благодарам на моето семејство, напишаа таа.

 

View this post on Instagram

 

Hvala mojoj divnoj porodici??❤

A post shared by @ suzanapopovic69 on

Фановите веднаш и упатија голем број на честитки, а дел од нив алудираа на тоа дека овој нејзин омилен бренд скапо ќе го чини Поповиќ.

 

View this post on Instagram

 

Moj divan dan?????

A post shared by @ suzanapopovic69 on

Најнови вести

Коронавирус