сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 96
home Познати

Веднаш ќе ја заборавите Адриjана Лима: Оваа убавица е новиот ангел на „Викторија Сикрет“

Веднаш ќе ја заборавите Адриjана Лима: Оваа убавица е новиот ангел на „Викторија Сикрет“

Најновиот ангел од редовите на Викторија Сикрет е Барбара Палвин.

25-годишната Унгарка веќе и претходно настапуваше за модните ревии на познатата куќа, рамо до рамо со Тејлор Хил, Кендис Свонпул, Алесандра Амбросио и останатите убавици.

Таа доаѓа како замена за Адриjана Лима која за последен пат настапи за брендот во ноември 2018 година. Палвин ја објавила веста на својот Инстаграм профил, нагласувајќи дека е “горда што ја претставува Унгарија”.

Секако нема да биде лесно да се замени најпопуларната манекенка на Викторија Сикрет, но и прекрасната Барбара има свои адути.

 

View this post on Instagram

 

??‍♀️

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

 

View this post on Instagram

 

Thank you @armanibeauty and @vanityfair for this wonderful night. ♥️

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

 

View this post on Instagram

 

Back with my dream team ?

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

 

View this post on Instagram

 

Done with work, going home to Hungary finally. ? ( p.s.: I won’t be posting much on social media during the holidays. )

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

Коронавирус