четврток, 6. мај 2021. Вести денес: 197
home Познати

Ванда се сончаше на грб во базен- од глетката на фановите им се крена притисокот, вакво бикини само она може да носи (ФОТО)

Ванда се сончаше на грб во базен- од глетката на фановите им се крена притисокот, вакво бикини само она може да носи  (ФОТО)

Ванда Нара нема ден а да не објави провокативна фотографија, последната е од „гостински терен“, менаџерот и сопруга на Икарди се пофали на Инстаграм.

Популарната Ванда е на гости, се заблагодари што е повикана во куќата во која сака често да биде видена, обајви и фотографија како ужива во погледот од приватниот базен.

Најнови вести

Коронавирус