петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

Ванда Нара не мирува – објави и „жешко“ видео

Ванда Нара не мирува – објави и „жешко“ видео

Сопругата на Икарди која е и негова менаџерка, по провокативните фотографии на која е гола во кревет, објави уште попровокативно видео.

Ванда Нара испрати и порака со зборовите:

Aнгелско лице, ѓаволски мисли – порача манекенката.

 

 

View this post on Instagram

 

angel face devil thoughts ? ? my New … ? #campaign #adv #advertising

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коронавирус