вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 110
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Вакво нешто никој не купува во карантин: Карлеуша им подари хит поклон на ќерките, а тоа што си го купи за себе никој го нема дома! (ФОТО)

Вакво нешто никој не купува во карантин: Карлеуша им подари хит поклон на ќерките, а тоа што си го купи за себе никој го нема дома! (ФОТО)

Иако многумина имаат дворови и за време на изолацијата таму го поминуваат времето, не секој има вакви работи во својот дом.

Имено пејачката Јелена Карлеуша се одлучи да ги почести своите ќерки во време на коронавирусот и тоа со игралиште составено од тромболино.

Двете ќерки веднаш влетаа во него и не излегоа буквално целиот ден.

Сепак Карлеуша не се оставила ниту себе без подарок во овие денови посветени на семејствата низ целиот свет, па додека го поминува времето во својот дом се почести ни повеќе, ни помалку со солариум.

Коронавирус