четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 14
home Познати

Вакви никогаш ги немате видено: Дарко Лазиќ и Марина во несекојдневно издание, а од овој детаљ на фановите им испаднаа очите (ФОТО)

Вакви никогаш ги немате видено: Дарко Лазиќ и Марина во несекојдневно издание, а од овој детаљ на фановите им испаднаа очите (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ уживаат во својот љубовен живот и покрај тоа што се појавија гласини дека тие не се во добри односи.

Доказ дека тие навистина се среќни во љубовта е последното селфи на пејачот со неговата понежна половина од неговиот автомобил.

Парот сакајќи да ги почести фановите со најобична фотографија тие веднаш се најдоа во сите медиуми поради еден детаљ кој речиси сите го забележаа.

Имено Марина на фотографијата позирала без грам шминка на себе што е доказ дека и без неа е вистинска убавица додека она што сите го забележаа кај пејачот е тоа што ги пушта мустаќите.darko

Најнови вести

Коронавирус