понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 154
home Познати

Ваква тераса има само таа: Цеца се пофали со луксузот во кој живее нејзината кума Вики Миљковиќ, а еден детаљ го одзема здивот

Ваква тераса има само таа: Цеца се пофали со луксузот во кој живее нејзината кума Вики Миљковиќ, а еден детаљ го одзема здивот

Светлана Ражнатовиќ ја посети својата кума Вики Миљковиќ, која има стан на Белград на вода. Цеца сними кратко видео од терасата, а глетката е воодушевувачка.

„Кај кумата е наубаво“, напиша Цеца.

Нешто подоцна, Ражнатовиќ сними видео како се дружи со Вики.

Она што многумина забележаа е дека двете познати пејачки се без шминка, а Вики едвај ја препознаа таква.

Коронавирус