понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 59
home Познати

Ваква ја немате видено: Нина позира во бикини (ФОТО)

Ваква ја немате видено: Нина позира во бикини (ФОТО)

Нина Бадриќ е една од пејачките кои важат за најубави во регионот и дами кои стареат како виното. што постаро, тоа поубаво.

Таа на Инстаграм сподели фотка во бикини, нешто што ретко го прави. За нејзини години, ќе признаете, изгледа прекрасно.

 

View this post on Instagram

 

Hellou july ? • • • #timeforrelax ?? #paparazzi ?

A post shared by Nina Badrić (@badrich) on

Најнови вести

Коронавирус