среда, 26. февруари 2020. Вести денес: 92
home Познати

Ваква фотографија ретко се гледа- еве како Синиша Михајловиќ го прослави Божиќ со петте деца и сопругата

Ваква фотографија ретко се гледа- еве како Синиша Михајловиќ го прослави Божиќ со петте деца и сопругата

Весело и топло беше во домот на Синиша Михајловиќ на најсреќниот православен празник- Божиќ.

Семејството Михајловиќ заедно со нивните пет деца прво пред две недели го прославија католичкиот Божиќ, а вчера и православниот.

Имено на фановите срцата им ги стопли семејната фотографија на која позираат сопругата на Синиша Аријана со сопругот и нивните пет деца.

-Христос се роди, напиша Аријана.

 

View this post on Instagram

 

🎄🎅🏽 Hristos se Rodi 🎄🎅🏽#nataleortodosso #

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on