вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 150
home Познати

Ваков задник нема ниту Карлеуша – ќерката на Миле Китиќ ја покажа и најинтимната тетоважа, од глетката нема да ви биде добро (ФОТО)

Ваков задник нема ниту Карлеуша – ќерката на Миле Китиќ ја покажа и најинтимната тетоважа, од глетката нема да ви биде добро (ФОТО)

Елена Китиќ ги шармира сите со својот изглед, а сега откри дека има тетоважа на интимниот дел од телото, поради која сите полудеа.

На Инстаграм се појави фотографија која никого не остави рамнодушен.

Имено, Китиќ објави фотографија на Инстаграм „стори“, а во прв план го истакна извајаниот задник. Но, ова не е првпат да објави ваква фотографија, она што го привлече вниманието на сите е нејзината тетоважа на задникот.

Има истетовирано букви на задникот, но поради позата, не можат убаво да се прочитаат.

Коментарите беа жешки за изгледот и провокативноста на оваа млада sвезда, а многумина почнаа да се сомневаат дека тоа не е нејзина фотографија, бидејќи таа претходно објави фотографија на која се гледа сосема поинаква тетоважа на речиси идентично место на телото.

Коронавирус