вторник, 3. август 2021. Вести денес: 174
home Познати

Ваков танц од Џенифер Лопез би посакал секој маж, но таа секси играше за оваа жена (ВИДЕО)

Ваков танц од Џенифер Лопез би посакал секој маж, но таа секси играше за оваа жена (ВИДЕО)

Откако американскиот тим го освои Светското првенство, фудбалерката Карла Лојд се почести со присуство на концерт на Џенифер Лопез во њујоршкиот Медисон Сквер Гарден.

И латиноамериканската дива, всушност, беше почестена од нејзиното присуство, па одлучи, пред неколкуте илјади обожаватели, да ја почести спортистката со танц в скут.

Егзотичниот танц се случи за време на песната „Birthday Sex”, а сè тоа беше изненадување и за самата Лојд.

Најнови вести

Коронавирус