понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ваков подарок не може да добие било кој: Цеца денеска слави роденден, а кога виде што пристигна пред нејзината вила остана подзината

Ваков подарок не може да добие било кој: Цеца денеска слави роденден, а кога виде што пристигна пред нејзината вила остана подзината

Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска го слави својот 48 роденден, а на нејзината адреса пред вилата на Дедиње пристигна подарок кој никогаш до сега го нема добиено.

Имено пејачката објави видео на својот Инстаграм профил на кое се гледа златен пехар на кој го пишува бројот 48, фановите исто така направиле и неколку фотографии на кои е Цеца со малиот Жељко.

„Среќен роденден најдрага наша, те сакаме најмногу на светот“, пишува на кутијата во која внатре се фотографиите со внукот.

Цеца видео снимката веднаш ја сподели на својот Инстаграм профил, а нема сомневање дека не се израдувала на ова.

Најнови вести

Коронавирус