петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 36
home Познати

Ваков фустан стои само на совршена фигура, Северина повторно блеска

Ваков фустан стои само на совршена фигура, Северина повторно блеска

Како и сите други славни жени, така и Северина, се случува да направи модно промашување.

Но, најчесто, пејачката изгледа совршено.

Така е и сега, во овој фустан кој одлично стои само на добро оформено тело.

Бидејќи таа навистина може да се пофали со совршена фигура, овој фустан е како скроен за неа.

 

View this post on Instagram

 

Never give up… #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina #zahvalnazasve #magictourmustgoon

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Коронавирус