понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 30
home Познати

Вака свршеницата на Вељко Ражнатовиќ ја бодри својата љубов: Испотени и среќни! (ФОТО)

Вака свршеницата на Вељко Ражнатовиќ ја бодри својата љубов: Испотени и среќни! (ФОТО)

Девојката и од неодамна свршеницата на Вељко Ражнатовиќ, кошаркарката Богдана Родиќ, секој ден се чини се повеќе го освојуваат срцето на синот на Цеца.

Двајцата не кријат дека се лудо вљубени еден во друг, а убавата бринета изгледа дека го поддржува Вељко во се’, па и во неговата обука за бокс, погледнете.

Синот на Цеца често објавува фотографии со свршеницата, а посебно внимание предизвикуваат неговите кратки коментари, но полни со љубов кон неа.

„Многу“ – ова беше напишано од Вељко покрај фотографија од салата на која Богдана му се фрлила во прегратки среде тренинг, на што потоа таа одговори: „Знаеш сè“.

Најнови вести

Коронавирус