недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 2
home Познати

Вака „меша“ Сандра -Африка: Од „валканиот танц“ во секси бикини на разиграната убавица, ќе останете со „падната вилица“ (ВИДЕО)

Вака „меша“ Сандра -Африка: Од „валканиот танц“ во секси бикини на разиграната убавица, ќе останете со „падната вилица“ (ВИДЕО)

Една од најатрактивните српски пејачки Сандра – Африка не престанува да ги изненадува своите фанови и следбеници на социјалните мрежи  со својата волшебна фигура и жешкото тело.

Имено, пејачката објави ново видео и неколку фотографии на својот Инстаграм, каде позира во многу необичен и интересен сребрен костим за капење, кој буквално на неа повеќе открива отколку што покрива.

Обожавателите на Сандра Африка останаа без зборови поради нејзината бујна предница во гро план на кадарот, а сексапилната пејачкауште повеќе ги запали вжештувајќи ја атмосферата до максимум со својот „валкан танц“.

Имено додека Сандра -Африка се забавуваше со своите придружници и пријателки на јахтата, во поздина одеше музиката на која „жешкото секси мињонче“ така жестоко почна да меша, што од „валканиот танц“ во секси бикини на разиграната убавица, многумина останаа со „падната вилица“!

Впрочем, погледнета како изгледа, кога Сандра „меша“:

 

View this post on Instagram

 

Devojka tvog druga

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Најнови вести

Коронавирус