понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 82
home Познати

Вака изгледа мајката на Парис Хилтон

Вака изгледа мајката на Парис Хилтон

Богатата наследничка Парис Хилтон е светски позната но семејтвото, но не се екпонира често.

Ники Хилтон, сестрата на Парис, е видена на прошетка со сопругот Џејмс Хилтон на прошетка. Но, најглемото внимание го привлече мајката на богатата наследничка, која на 61 година плени со нејзината убавина.

Ники и Џејмс се заедно од 2011, а во бракот ги добија ќерката Лини Грејс и синот Теди Мерлин.

Коронавирус